| XxlovexX a întrebat:

Daca am inima inclinata spre dreapta, nu spre stanga e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Cum ai descoperit tu asta? Unii au inima in dreapta si nu in stanga ca majoritatea si nu e nimic grav dar cel mai bine cere sfatul unui doctor

| XxlovexX explică (pentru crynys):

Pai nu ma simteam prea bine si am mers la doctor unde mi-a facut ecocardiografie si mi-a spus ca e asacrying(

| tranquilaaa a răspuns:

Poi daca o ai asa de cand te-ai nascut ce se poate intampla acum

| XxlovexX explică (pentru tranquilaaa):

Nu o am asa de cand m-am nascut...cam de la 5 ani s-a deplasat

| tranquilaaa a răspuns:

Stai linistita eu cred ca nu e nimica grav totusi trebuie sa intrebi un doctor pentru binele tau dupa mine nu cred ca e nimica multi oameni sunt asa o vecina are un rinichi mai sus decat trebuie sau ficatul nu mai stiu exact

| XxlovexX explică (pentru tranquilaaa):

Da.pai doctorul mi-a dat vestea si a zis ca nu zice nimic pentru ca nu vrea sa ma spariestraight face

| tranquilaaa a răspuns (pentru XxlovexX):

Atunci ce doctor mai e ar trebui sa-ti spuna daca e ceva grav ca sa stii la ce sa te astepti sfatul meu e s ate duci la alt doctor trebuie sa stii despre ce e vorba este pusa in joc sanatatea ta vecina mea are cea o data crying

| XxlovexX explică (pentru tranquilaaa):

Oki asa o sa fac...multumesc:X:X

| tranquilaaa a răspuns (pentru XxlovexX):

Nu ai pentru ce : sa stii ca cu sanatatea nu te poti juca

| danaalin2002 a răspuns:

Draga mea!
Atata timp cit exisisti.Si nu ai absolut nicio problema.
Nu ai de ce sa te panichezi
Varul meu a avut inima exact cum ai spsu tu deplasata! si are 29 de ani traieste este ok. fara nicio problema are 3 copilasi si este totul perfect!

| XxlovexX explică (pentru danaalin2002):

Stiu dar pot aparea diferite schimbari.de ex. acum inima mea nu mai bate normalsad

| TRM54 a răspuns:

Eu cred ca nu e nimic grav(nu ma pricep la medicina)Ca sa te simti mai bine!:*