| Ada477 a întrebat:

M-am lovit cu un obiect in partea stângă a pieptului, unde e inima și mă cam doare. E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i grav!
Daca era grav nu mai veneai tu sa ne intrebi aici, erai deja la spital, in urgenta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Nu e grav, e amuzant.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru Ada477):

Fiindcă ceea ce nu e grav, e amuzant. Asta in afara cazului că vrei să te plângi de orice, ca și copilul mic.

| Werrich a răspuns:

Ma mir cum respiri, nu te temi ca ramai fara aer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu