| Jager a întrebat:

Daca am luat tussin forte ieri, in seara asta de revelion pot consuma alcool?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Un pahar la masa. Daca restaurantul are mai multe mese te poti muta.

| Ax3LdeV a răspuns:

Uita-te pe prospect sau cautal pe net

| Jager explică:

Am luat ieri doar 2. Una dimi si una pe la 2 dupa amiaza

| dubfreeromaniasmoke a răspuns:

Poti. dai blana. faara numar. numa sa ai ce