| Claudia190 a întrebat:

Daca as fi inghtit chestii ascutite, ( gen : ace, bolduri etc) in mod repetat, iar acum am inceput sa ma simt putin rau, uneori chiar si sa sangerez, credeti ca ar putea ca acele obiecte de vina? ( Rog persoanele care au de gand sa ma judece sau sa rada sa se abtina. ) Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Sangerezi de unde?
Stomacul nostru poate sa digere multe lucruri dar are si el o limita.

| JustFokinMe a răspuns:

Consulta urgent un medic! Si ar fi bine sa faci o radiografie.