| Xdude123 a întrebat:

Sangerez putin cand urinez inainte sa imi vina menstruatia.Ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi la medic urgent!

Explicai problema serioasă pe care o ai

| NicoletaAtodir a răspuns:

Nu te speria, este de la menstruatia care deja a inceput ușor.
Unde vezi sangele? Pe hartie sau in toaleta?
Daca sangerarea este doar inainte de menstruatie, atunci ce ti-am scris mai sus se intampla.
Totusi daca sangerezi si cand nu ești la menstruatie, atunci ar fi bine sa mergi la un medic.