| ChristianT a întrebat:

Daca cineva ma ataca si eu ii dau cu spray paralizant in ochi ce va pati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Si eu m-am intrebat asta uneori, ca inca nu am avut nevoie sa-l folosesc, din fericire. Probabil o sa cada in genunchi de durere.
@adela93, OMG, girl, imi dadeai lectii despre definitia culturii in privat si tu nu stii sa faci acordul dintre subiect si predicat? Ma gandeam ca ai copiat de undeva, dar nu eram convinsa, te pup, m-ai lamurit acum.

| Bluef4 a răspuns:

Deci adela93 a spus ca il va durea ochiilaughing Corect! Il VA durea ochii! e: Il vor durea ochii pentru ca se acorda cu ochii nu cu il! smart dude! Si il vor ustura ochii nu durea! E grea romana, stim:d

| adela93 a răspuns:

Il va durea ochii.

| Crystal112 a răspuns:

O sa il usture totul, mi-am dat eu din greseala si am inhalat, ustura de rupe, te agita, nu poti rezista cu asa ceva, nu iti mai face nimic

| Leon a răspuns:

Dragi copii, de ce dati banii pe prostii? Da-i un picior sub garda si-l pui pe burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa si moara daca e cardiac sau ceva de genu daca nu e bolnav si nu dai in exces nu pateste nimic. numai bine

| Dynka a răspuns:

Nimic rau, cu exceptia ca ramine orb big grin