| Madalina84 a întrebat:

Daca de 2 zile ma doare pe la genunchi si mi s-a umflat putin, e grav? Vreau parerea voastra...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GizazCraist a răspuns:

Pai depind de ce i-ai facut
daca l-ai lovit o sa-ti treaca cu timpul
daca o venit d la sine atunci du-t la doctor poat f o infectie urata

1 răspuns:
| CoSmInEl500 a răspuns:

Daca s-a si umflat e posibil sa ai apa la genunchi dar iti recomand sa mergi la un medic