| andreealajsbdb a întrebat:

.Azi am cazut de 2ori pe gheata..si am observat ca mi s-a umflat putin un genunchi si ma doare la atingere..Si am cazut pe spate..are rost un control? e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 79238 a răspuns:

Nu are rost un control pune-ti niste comprese reci si stai linistit. Daca in 2 zile nu-ti trece atunci fai un contrl.

2 răspunsuri:
| andreealajsbdb explică:

Dar acum s-a invinetit si ma doare foarte tare cand ating si merg

| Chs_Robert_1995 a răspuns:

În nicun caz. Pune niște gheață pe genunchiul propriu-zis și unge apoi cu Sindolor gel