| Radandam a întrebat:

Dacă de ceva vreme, aproximativ 1 luna, am perioade în fiecare zi când am o stare in care îmi vine sa vomit, dar nu vomit, fără alte simptome, poate putina slăbiciune în timpul când îmi vine sa vomit, cred ca și paloare, este posibil sa am cancer? Am 19 ani. Aștept păreri. Poate fi de la bilirubina? Acum 3 ani am avut bilirubina crescuta și țin minte ca am luat un sirop. Ce alte boli pot avea acest simptom principal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Stres.

| BlackPixel a răspuns:

Aceste simptome nu returneaza o problema de cancer.
Totusi iti recomandam sa te duci la un control medical, la o persoana de specialitate, nu sa intrebi pe un simplu forum.