| HelpMe4Life a întrebat:

Daca doctorul iti da Hormon de crestere (cred ca HGH) poate avea efecte negative... aidica sa-ti creasca nasul sau o ureche sau deformalitati? (e o problema de crestere si mi-a dat HGH)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BoYkAn a răspuns:

Doamne ce prostii spui...se intampla ce spui tu doar daca te duci in Cernobalwinking vezi ca e o companie multinationala pe nume Calivita mergi acolo sa te consulte si crede-ma vei fi multumit si app vezi ca are acolo HGH support ia de acolo nu lua cacaturi de sintetice de la farmacie ca s-ar putea sa ingrasi pamantul.

| Tito97 a răspuns:

Nici vorbă de așa ceva. Ciudat, puteai tu natural să stimulezi HGH, fără injecții, dar nu e pentru cei comozi și cărora le place zona de confort... HGH este secretat mult mai greu și puțin față de testosteron, este secretat sub formă de impulsuri când depui eforturi extreme gen împins la piept cu încărcătură maximală, sprint-uri la viteză maximală, mers pe jos 40-50 de kilometri pe zi, în situațiile de foame și sete extremă.