| anonim_4396 a întrebat:

Daca ei 10 pastile de tussin forte ce efecte poate sa aiba asupra ta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
151 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tusin nu mai are acelasi efect de cand a fost scoasa codeina din continutul sau (cel putin asa stiu eu ), va distrugeti ficatii in voi, mai bine bagati foarte foarte multa macheala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce codeina frate? Baza din Tussin a fost si va fi intodeauna Dextrometorfanul, dumnealui e responsabil pentru efetele psihoactive/psihedelice ce pot aparea... Daca vreti sa luati va recomand sa va documentati inainte cat de bine e posibil despre substantele care le bagati in voi, altfel riscati intr-adevar sa intrati in Paranoia sau mai rau, sa gresiti dozele (dozele se calculeaza) si sa dati in dureri de ficat etc. Ptr efect rapid si eficient se ia pe stomacul gol cu apa happy... aveti mare grija si documentati-va, si aveti grija sa nu abuzati

| Eightball a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit și eu ca înainte avea extract de opiu sau ceva de genu...nu m-am prea interesat pe atunci și nu știu dacă e adevarat. Cert e ca nu e la fel și știu foarte multi care o pot confirma, ai mai multe șanse sa o iei cu bad trip...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic .

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca vrei s mori ia si 20 cu beuitu.esti varza dupa o zi...winking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai fratil0r am auzit pe mai multi ca iau si am fost si eu curi0asa cum e, ei bine la mine a fost urat de t0t.Inafara ametelii specifice mi s-a facut rau am dat la rate de 3 ori cred, si mi-a fost rau toata ziua, prieteni mei nu au avut nici un efect de genu asta, am luat doar 10 pastile.Prima si ultima data intr-adevar dupa ce a mai trecuit putin efectu dupa vreo 3 ore eram si eu in extaz si in alta lume dar pana atunci pot sa zic ca la inceput mi-am vazut m0artea cu ochii.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate... e ridicol, adica sunt unii pusti care nu ii tin ficatu la 2 beri si voi ii incurajati la rahaturi din astea? Nu spun ca nu e distractiv...ideea e ca orice copil de 12 ani poate citi toate comentariile de mai sus si probabil va fi tentat sa incerce.Am incercat si eu diverse rahaturi si este intr-adevar amuzant dar sa nu devina o obisnuita, oricum daca sunteti minori si doriti sa bagati tussin, va sugerez sa asteptati pana la 18 ani cel putin. sa se mai dezvolte organismul

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde le poti cumpara? la farmacie mi-se spune ca am nevoie de reteta?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunteti normali la cap!

Alte răspunsuri