| anonim_4396 a întrebat:

Daca ei 10 pastile de tussin forte ce efecte poate sa aiba asupra ta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
151 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum sa iti explic nu lua ca si eu am luat 15 prima data si nu am mai stiut de mine poti sa iti strici ficatu cu multe pastile mai bine ia ceva de weed sohop sau cestiu eu alceva in afara de pastile. SI DE LA 7 IS FACE EFECTU DACA LE IEI CU ALCOOL ASCULTAMA CE ZIC CA NU zic PROSTI!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca efectele difera de la persoana la persoana si capabilitatea fiecaruia de a discerna lucrurile si bineinteles capacitatea fiecaruia de autocontrol.eu am luat 11 pastile si am avut o stare de introspectie profunda si o lunga calatorie transcedentala dar asta nu inseamna ca toate pers. care o sa ia 11 pastile o sa simta asta. Sfat:daca iei tussin incerca sa nu te speri si sa iti controlzi starile si va devni foarte placut, dar nu abuzati de el!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu incerca sunt foarte aiurea:-si mai bine te imbeti decat sa bagi tusin si sa-ti strici si ficatu. ai o stare de *** happy tremuri mai ai usoare simptome de voma vezi in ceata. dublu nu prea realizezi ce vb, umbli pe 5 carari. e aiurea sincer nu stiam cum sa scap de starea asta. cei drept te tine vreo 5. 6 ore oh go on mie una nu prea mi-a placut, altora le plac. ce sa faci big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu incercati prostiile astea! dau dependenta si majoritatea se opresc atunci cand dau de foarte rau laughing opium

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing da. Am auzit si eu de tussin dar nu am incercat inca.la mine nu prea au efect nu stiu de ce ...toata chestia e ca a doua zi sunt foarte aburit si daca iau mlt inainte am si stari de voma. Am un prieten care se mai sparge cu pastile de tot felul, de vreo saptamana a zis ca vrea sa fie mort si am inceput de la ora 7 dimineata cu o cafea si 5gr de hashis eu ma m abtinut si nu am tras mlt dar el a cam intrecut masura si pana pe la 12 a topit-o pe toata, apoi a adus un prieten ceva ce seamana cu tusinele doar ca parerea mea is mai slabe se numesc ozone a luat si din astea vreo 20 pastile apoi m-a trimis dupa bere, in total a baut vreo 4 beri la doza. efectul pentru el era ceva pfff nu mai stia pe ce lume treaia nu ii mai pasa de nimica incerca sa se ridice din fotoiu si s punea inapoi pentru ca zicea ca se lipeste de ellaughing in fine ziua s-a sfarsit la el la spital cu 4 perfuzii una dupa olalta si la noi cu o paranoie din aia zdravana. bine el a ajuns la spital doar pentru ca a venit maicasa si l-a vazut in ce stare ii laughing el nu vroia sa mearga dar in starea in care a fost nu se prea putea inpotrivii. a doua zii a reluat dieta tongue dar ca de data asta cu tussine si fara bautura.parerea mea este ca pe fiecare il ia altfel depinde de organism cateodata poate sa fei doar funny cateodata sa iasa mai orat cu coma si cu chesti din astea, eu sincer am 17 ani si imi place sa profit de viata la maxim pana ce pot. nu recomand la nimeni nimic in exces tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu sunt de acort sa-ti pui sanatatea in pericol pentro o prostie ce iti face te schimba in alt om iti da o alta veata nu doar te distruge asa ca renuntati la viciu asta ca veata trebuie pretuita

| Eightball a răspuns (pentru anonim_4396):

Învață sa vorbești corect înainte sa le dai altora sfaturi despre "veata"!

| EnjoiProSkater a răspuns:

Daca vrei sa mori mai repede ia si tu 10 pastile de Xenox pe zi.Sh` o sa vezi!

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Cool man...nu am incercat asa ceva,sau macar ceva de genu', adica vreau sa zic ca nu am luat nici o data droguri, dar acum intrebarea este:de unde sau cum fac rost de asa ceva? Mi se pare ok pentru o prima si ultima data, nu ca sa mor ma refer, ci numai din curiozitate, de incercare asa..deci stati linistiti! Nu-i bai! Sanatate! laughing

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Te droghezi, te calmeaza nu ai depresii...te sfatuiesc totusi daca chiar vrei incearca extazy, jumate de pastila!

| IonutM22 a răspuns:

O sa-ti fie somn si dupa ce ai dormit 12 ore si frig in aceeasi temperatura in care nu ti-o fost de 4 luni laughing.o senzatie de nedescris nicidecum` comparabila cu hasis sau marihuana cu ziceau cativa retardati p-aci`.nu stiu cum ii lsd nu stiu foarte mare cunoscator in materie de droguri dar cu asta l-as ascocia si am luat 14 pastile din prima

Alte răspunsuri
| cookie09 a răspuns:

Medicamentul va actiona ca si un drog... iti va afecta foarte foarte tare ficatul. o sa ii distrugi de tot happy

| Chelle a răspuns:

Daca iei 10 nu va fi nici un efect, iti propun daca vrei sai iei putine sa iei minim 12 pentru efect, dar vezy sa nu le iei cu alcool deoarece vei vomita rau

| honestlyidc a răspuns:

@hashe86
cum adica "de ce ai vrea sa iei?"
nu stii, mai bine iti tii gura, no offence.
iti zic eu ce efecte: SUPER TARI, FRATE! si nu mori. esti intr-o stare de euforie, de un calm exagerat, esti fericit si te comporti dragut cam cu toata lumea, te poti controla TOTAL pe 10.deci poti sa iei acasa ca parintii nu isi dau seama daca nu incepi sa faci crize de personalitate si sa te speri de efecte. viziunea ti-e putin blurry, dar senzatiile sunt super tari!
pentru tripuri mai okay incearca cu 15 sau 20. numai ai grija sa fi cu cineva, sa nu intri in paranoia!
xoxo

Alte răspunsuri
| theandreea a răspuns:

Ba du te dreacurolling on the floor))

| SmokeWoop a răspuns:

Deci,am auzit aici numai prostii.O pastila de tussin normal este echivalentu la 2 pastile jumatate de tussin forte, deci daca iei mai mult de 20 de pastile de Tf, ar insemna ca iei mai mult de 50 de pastile tussin normal,deci, intrii in coma sigur, cei mai multi au zis aici ca au luat 20, cu alcool si alte porcarii -> erau morti de mult daca luau 20.deci nu ii mai asculta.am un prieten care a bagat 30 Tf(are 18 ani) si era pe jumatate in coma.deci iti recomand sa incepi de la 8 tussine forte pana la maximum 20winking

Alte răspunsuri
| toe a răspuns:

Daca iei 10 pastile de tusin forte esti pur si simplu drogat... uneori ai chiar halucinatzii laughing crde'ma...

Alte răspunsuri