| anonim_4396 a întrebat:

Daca emani un miros neplacut, te poti duce la ginecolog daca esti virgina? Cum te poate controla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți poate lua secreție chiar dacă ești virgină, deci du-te fără grijă dacă ți se pare ceva în neregulă

| Violleta2022 a răspuns:

De unde emani mirosul neplacut, din gura, vagin sau anus?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles ca da. Cu grija.

| Donsavas a răspuns:

Te poate vedea si asa iar daca e nevoie, elimini himenul chirurgical cu anestezie locala. Lipsa lui nu inseamna ca nu mai esti virgina si n are importanta.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca suspecteaza ca ai o infectie iti ia o proba din secretie si o trimite la analize apoi iti da tratament. Nu conteaza daca esti virgina sau nu, nu stiu de unde aveti preconceptiile astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,te poți duce dacă ești virgina. Se uita cu o chestie. Nu doare, nu pățești nimic. E normal sa te duci.

| Nonolita a răspuns:

Ai infectie.
Te poti duce. Iti va lua doar proba pentru analize. Nu te dezvirgineaza.