| Neimportant a întrebat:

Dacă eşti operat de apendicită şi de polipi nu poţi să fumezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ValyMT2 a răspuns:

Poti sa fumezi cat vrei. Daca te tine buzunarul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tutunul îți distruge sănătatea!
Pa, pa.

| Vasybulan a răspuns:

Pai sa fumezi nu e deloc bine(si eu bag destul de tare big grin). Insa nu cred ca ar avea vreun efect fumatul din cauza ca nu mai ai apendicele sau ca ai fost operata de polipi. Parerea mea.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Asta ar trebui sa intrebi in medic. Posibil sa poti fuma dar pe langa averea pe care o cheltui o sa ajungi la 50 ani in insuficienta respiratorie,dar ma rog faci ce vrei,eu stiu ca no sa ajung, cel putin nu din problema asta, pentru ca am rezistat si o sa rezist intotdeauna ispitei mediului inconjurator

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Asta ar trebui sa intrebi in medic. Posibil sa poti fuma dar pe langa averea pe care o cheltui o sa ajungi la 50 ani in insuficienta respiratorie, dar ma rog faci ce vrei, eu stiu ca no sa ajung, cel putin nu din problema asta, pentru ca am rezistat si o sa rezist intotdeauna ispitei mediului inconjurator

Răspuns utilizator avertizat
| Bogatasul a răspuns:

Ba poti.Dc simti ceva cand fumezi?