| anonim_4396 a întrebat:

Poti bea ( alcool ) daca esti operat de o luna de apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, poti.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu are nimic una cu alta, daca nu iei medicamente si bei moderat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E mai bine sa eviti o perioada acest "sport ".

| nicky a răspuns:

Cred ca daca nu esti sub tratament nu are nimic.

| Roby67 a răspuns:

Eu nu stiu daca tu poti, dar eu potwinking