| soraGrime a întrebat:

Daca slabesc se vor micsora si sanii?

Răspuns Câştigător
| inainnes a răspuns:

Bineinteles ca se vor micsora. E acelasi efect ca si cand te ingrasi, se maresc si ei. Sanii sunt parte din corp, nu ii poti exclude. Sanii nu isi mai modifica forma doar in cazul unui implant mamar (operatie estetica de marire). Deci ia in considerare ce ti-am spus, daca vrei sa slabesti. happy

12 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde cât slăbeşti, dar în principiu da. Nu foarte mult.

| Roxett a răspuns:

In general, da

| mdany a răspuns:

Da

| EmaS a răspuns:

Da cu siguranta.Slabesti proportional de peste tot.

| cupcake02 a răspuns:

Cel mai probabil da, dar daca nu slabesti prea mult, nu o sa fie o diferenta observabila.

| Dr3yga20 a răspuns:

Depinde de cat slabesti,dar in general da,cand pui in greutate grasimea apare atat pe picioare, fese, burta cat si pe sani.Deci e logic ca daca slabesti se vor micsora si sanii.

| Bellabelutsag a răspuns:

Slabitul nu are nici o legatura cu saniihappy

| Bogdanux a răspuns:

Nu, doar daca ii intepi.

| soraGrime explică:

Chestia e ca eu vreau sa se mai micsoreze laughing

| Fluffy_3776 a răspuns:

Buna!
Si eu am avut o problema cu greutatea, si am slabit destul de mult, dar nu mi-a afectata sanii. Acum trebuie sa ai si grija in cat timp si in ce mod slabesti. SPer ca te-am ajutat!:*

| AndreeaDinu255 a răspuns (pentru Fluffy_3776):

Buna si eu am 100 de kg si vreau sa ajung la 60 car de mult vor scadea fac sală

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Nu se vor micsora neaparat, dar se vor lasa in jos...Dar daca faci execritzi pentru bust... ai norocul sa nu se lasa. sa ramana la fel