| anonim_4396 a întrebat:

Daca fumezi iarba tinzi sa o dai si in alte droguri? Eu nici macar nu fumez tigari normale, doar electronica si iarba. Imi place foarte mult iarba, dar ma gandesc si la consecinte. Ce spuneti? As avea nevoie de niste raspunsuri mai complexe va rog, dau funda. Mai ales de la cei cu experienta, nu vreau sa vina pe aici tipi care nici macar nu au pus iarba in gura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SoP222 a răspuns:

Toate rele incep din putin, putin alcool nu strica, tigari, eh, fumeaza toti copii hai sa incerc si eu si asa se ajunge la tampenii si mai mari.
Inca rad de prostia generatiei din care, din pacate, fac parte si eu.

| XulescuO a răspuns:

Buna, eu am 15 ani si sunt fata si am fumat/fumez si eu gen erau saptamani in care fumam zilnic sau cand fumam doar de 2-3 ori pe saptamana, eu nu am simtit nevoia sa fumez altceva, adica gen niciodata nu am simtit nevoia sa fumez altceva or something si eu fumez de o vreme si amicii mei is la fel, nici eu nu tind spre altceva, dar oricum daca simti ca trebuie sa te opresti atunci ia-o mai incet si incearca sa te opresti pana nu e prea tarziu.

| summerfun a răspuns:

Nu conteaza ca fumezi iarba sau orice alt drog si e foarte posibil sa vrei altceva sa vezi cum e altfel de drog si o sa fie si mai rau... Uita-te la un video cu cedry2k sau cu dragonu despre anti drog si o sa intelegi