| Teodor168 a întrebat:

Dacă fumezi un trabuc si astfel tragi fumul doar in gura( așa se fumează un trabuc) poți păți ceva gen cancer sau alte boli in afara de faptul ca se strica dinții?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,Teodor
Da Poti, tot Inhalare se numeste, si tot aceeasi chestie are ca la Tigari
Dar daca fumezi unu-l la 1, 2 luni, nu ai sanse de cancer!
Recomandat ar fi sa nu mai fumezi, deoarece te ve-i acasa si pe tigari mai tarziu, findca corpu-l tau va cere ace-l fum toxic si nu te poti abtine

Succes
in + Faci economie de bani!

| Deny_Denis_2001 a răspuns (pentru Deny_Denis_2001):

Acsa**
Editoru-l la web, nu stiu de ce le scrie asa.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cancer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tutun, il fumezi deci risc de cancer tot exista. Dar asta nu inseamna ca dupa primul trabuc mori. Conteaza si cat de des fumezi, cat de mult fumezi atunci cand o faci etc happy

| OlariuRoland10 a răspuns:

Mai ok sa fumezi un trabuc pe saptamana decat sa fumezi tigari, unchiul meu e italian si fumeaza 3-4 trabucuri pe saptamana, acum are 81 de ani si fumeaza trabucuri de la 20 de ani, are dantura lui si nu a avut nici o problema de sanatate, asta tine si de organism