| Sorin2k3 a întrebat:

De ce zic fumătorii că dacă nu tragi fumul de țigară în piept faci cancer în gât? Nu tot trece fumul pe acolo când îl inhalezi? Și partea doua: Nimeni nu zice că poți face cancer în gât când fumezi trabuc care nici macar fumul nu trebuie tras în piept, care e logica?

2 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Man, deja sunt destule lucruri în lumea asta care pot să trigger-uiască cancerul din tine. Și fumatul oricum e printre campionii la chestia asta. Cancer is cancer, oricum ar fi

| Fabianaa a răspuns:

Oricum ai fuma șansele sa faci cancer sunt tot aceleașiwinking