| Ecbert a întrebat:

Cum se fumeaza? Stiu ca trebuie sa tragi in piept, dar ametesti laughing si nu-mi place. De ce trebuie neaparat sa tragi in piept, nu poti sa tii in gat? Am auzit ca faci cancer daca nu tragi in piept si sunt curios cu ce te ajuta daca tragi fumul in piept. Adica. tii fumul in gura si dupa tragi in piept. Tot il tii in gura, deci cum te ajuta daca il tii in gat si dupa tragi in tine?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci cancer oricum, ma rog iti cresc sansele la cancer, indiferent de cum fumezi

| KatlynKim a răspuns:

Nu te apuca de fumat. Nu inteleg la ce iti foloseste? Dai banii pe tigari ca sa iti distrugi sanatatea?

| Mariix a răspuns:

De curiozitate, cati ani ai si de ce vrei sa fumezi? doar ca sa te dai interesant?laughing

| Ecbert explică (pentru Mariix):

Nu m-am apucat serios de fumat... fumez doar ocazional

| KiGtOgT a răspuns:

Frate, nu mai fuma!

| Vlaicu_Razzor_1999 a răspuns:

Cati ani ai?