| Yamx a întrebat:

Daca iau antibiotice am voie sa mananc ciocolata cu rom? laughingthinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Ai voie sa mananci ciocolata cu rom.Tu ai alta problema.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Eu am mancat si nu mi` s-a intamplat nimic.
P.S.: Da-mi si mie :O!:X

| h3r a răspuns:

NU; si asta pentru ca nu-mi place mie atat ciocolata cat si romul.

| 21ndstillachild a răspuns:

O yeah

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Da pentru ca in ciocolata e doar esenta de rom nu alcool!

| Dexaa a răspuns:

Da.

| AstroAlex59 a răspuns:

Teoretic NU, dar practic DA pentru ca ciocolata contine putin rom si acesta este diluatwinking

| Andreea2013 a răspuns:

Da pentru ca crema de rom nu are legatura cu romul de baut. Funda?big grin:*

| criss38 a răspuns:

Da linistita :* laughing

| Kisssssss a răspuns:

Da, nu e nici o problema happy

| rooxana a răspuns:

Pai nu prea cred.Citeste pe eticheta cat la % contine alcool.winking

| Yamx explică (pentru rooxana):

42% :-slaughing nu-i prea mult, nu?

| rooxana a răspuns (pentru Yamx):

Pai cam e...hee hee Nu stiu, ai mancat pana la urma?

| UNmicDeeJay a răspuns:

Da, ai voie nu se intampla nimic daca mananci ciocolata cu rom + antibiotice.Iti spun din proprie experienta. si eu am mancat tongue

| viky71988 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca manaci ciocolata cu rom,...dar sa nu exagerezi happy