| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau multivitamine pastile efervescente e posibil sa ma ingras?!?! mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Iti fac pofta de mancare, mananci mai mult si mai des si e posibil sa pui ceva kilograme.

| Symona a răspuns:

Y stiu ca orice fel de vitamile nu ingrasa ci calciul happybatting eyelashes

| ani63 a răspuns:

Vitaminele sunt necesare organismului dar cele efervescente nu sunt as bune, incearca pastile care contin mai multe vit. vitaminele cresc pofta de mancare intr-adevar dar consuma calorii mai putine fa miscare, sport. o sa fie ok.sa nu mai spun si eu consuma fructe si legume ca la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt o fata care a luat vitamine si m-am ingrasat! era sa ajung la obezitate! Dar nu stiu ce fel de vitamene erau acelea. Te sfatuiesc sa iei sfatul DOCTORULUI! Nu lua de capul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deloc, de asta poti fi sigura