| anonim_4396 a întrebat:

Daca:fac sport, tin cura cu 120 de oua de prepelita, iau multivitamine efervescente si mananc zilnic miere cu nuci exista vreo sansa sa ma ingras, macar un pic?laughing
Daca mai stiti alte metode, sunt binevenite not worthy
Saru'mana.

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu manca fast food. nu numai ca te vei ingrasa ffff mult dar vei capata si boli. uitate la filmul super size me.:-s

trebuie sa mananci unpic mai gras, in ulei chestii si la ore mai tarzii.de ex 10-11 noaptea.happy si te vei ingrasa nicio grija

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

@bebe, nu le iau pe toate o data laughing am ajuns la momentul cand se iau5 dimineata pe stomacul gol.sunt foarte bune, nu numai pentru ingrasat.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Bati un galbenus de ou cu o lingura de zahar pana obtii o crema.iei dimineata pe stomacul gol timp de 3 zile

funda daca te-am ajutat

| hartex100 a răspuns:

Deci tu faci sport si vrei sa te ingrasi du-te la un fast food ia 3 shaorme mari si un chesburger cred ca am scris bine si fa asta timp de 4 zile

| Bebe_9747 a răspuns:

Nu stiu ce si cum cu ingrasatu si curele. insa ce stiam e ca ouale de prepelita din ce stiam eu, dar si restul oualelor. nu fac bine intr-o cantitate atat de mare. so. take carehappy si spor la ingrasat.

| jokker_9817 a răspuns:

Am avut si eu o problema cu greutatea si tot ce am facut sa ma ingras a fost sa mananc o masa in plus pe zi: in fiecare zi fata de alimantatia ta sa mananci seara dupa ora 21:00 o portie zdravana de cartofi prajiti cu 2 felii de sunca.mentionez ca sunt baiat si in acest fel am luat 8 kg in o luna si o saptamana.