| AlexMrs a întrebat:

Daca iau pastile de concentrare si memorie (Bilomag) pentru ca am foarte mult de invatat, am voie sa mai ies seara sa beau o bere? sau nu am voie cu alcol cat timp iau asa ceva? afecteaza? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| simina a răspuns:

Alcoolul ucide neuronii iar tu cam ai nevoie de toti acum.Succes!

2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Trebuie sa citesti in prospectul medicamentului. Daca nu-l mai ai poti sa-l gasesti pe google.

| simina a răspuns (pentru simina):

Alcoolul ucide neuronii iar tu cam ai nevoie de toti acum.Succes!

| AlexMrs explică:

Posteaza-ti porcariile in alta parte! Eu am intrebat ceva serios nu am zis ca as vrea cumva sa vorez aiureli! Ce oameni! oh go on