| irinas3 a întrebat:

Dacă în prezent merg la psiholog și fac terapie individuală, pe parcurs psihologul mă poate integra în terapie de grup sau rămâne individuală de la început până la final?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te duci tu la terapie de grup daca vrei, nu te poate obliga mai ales cat timp tu platesti terapie individuala

| sierra1 a răspuns:

Dacă plătești, in grup ia bani mai puțini de la tine (așa că probabil va tinde să te țină doar pe tine)