| Speranta12 a întrebat:

Daca in starea de urgenta a tarii se interzic adunarile, oare fosilele din universitati o sa se mai incumete sa cheme studentii la facultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fosilele te învață pe tine carte, ca să nu rămâi legumă.
Se va decide de către autorități de la caz la caz.

| Trustmotorcy a răspuns:

Unu la mână, secțiunea de medicină nu are legătură cu întrebarea. Fosilele de care vorbești îți dau ție clasă în orice domeniu intelectual.

Dacă te-ai fi informat aflai că și studiile universitare sunt suspendate la fel ca restul, din moment ce sunt interzise adunările mari.

| Speranta12 explică (pentru Trustmotorcy):

Vorbesti de superioritatea fosilelor de parca ai vrea indirect sa-ti potentezi propria superioritate. Mi-e mila de reactia ta.

In caz ca nu stiai, studiile universitare au fost suspendate doar pana in 22 martie. Atat. Iar profesorii nostri au pus presiune pe noi saptamana asta sa venim dupa 22. Ceea ce mi se pare aberant si neglijent.

| Catrice a răspuns (pentru Speranta12):

Pai bre nu asa se zice și de restul școlilor ca pana atunci sunt închise? Vrei nu vrei te duci după 22 da' dacă vrei sa pleci la căpșuni și sa te lauzi ca ai diploma, nu mergi.

| Trustmotorcy a răspuns (pentru Speranta12):

Formulează întrebarea normal dacă vrei să fii luat în serios laughing Mi se pare o caterincă proastă. Stai în casă și plânge-te pe TPU că se merge după 22 la facultate.

| Speranta12 explică (pentru Catrice):

Lasa ca n-am eu loc la capsuni la cata concurenta mare e din partea TPU-istilor, care tot intr-acolo se vor indrepta. Nu sunteti nici voi mai breji.

Sa mearga fosilele dupa 22, ca si-au trait viata, insa pentru mine sanatatea e mai importanta.

| Speranta12 explică (pentru Trustmotorcy):

Mi se pare ca esti cam ipocrita. Spui ca ti se pare o caterinca proasta, facandu-te ca nu vezi butoiul de caterinca proasta de pe acest site in care te afli.

Si asta e adevarul. Inca sunt fosile naziste prin facultati carora nu le pasa de propria sanatate (nici nu mai zic de a altora), ci doar sa se dea-n spectacol in fata studentilor. Sa ingroase ei randurile la facultate, insa legea le va inchide gurile. Institutiile de invatamant vor ramane inchise sigur si dupa 22.

| Yuoia a răspuns (pentru Speranta12):

Eu cred ca tie ti-ar trebui nitica sanatate mintala. "Fosilele" alea iti dau educatie, ceea ce un altul ca tine nu ti-o poate oferi. Iar fara educatie, ai sanse sa castigi in concurenta la capsuni.

| Speranta12 explică (pentru Yuoia):

Va dati toti acum educati, maram. Vezi-ti de treaba!
Educatia mi-o iau acasa din studiu individual ore-ntregi. La facultate e doar spectacolul fosilelor in fata studentilor. Se vede ca n-ai facut o facultate.