| Alex1994 a întrebat:

Daca in timpul unui act sexual baitul ejacueaza afara si dupa reia actul sexual sunt sanse mari sa ramana insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Da,bineinteles. Sub pielea penisului ramane destula sperma, care odata ajunsa in vagin isi face treaba.
O cantitate foarte foarte mica de sperma contine mii de spermatozoizi, care vor innota pana la ovul. Deci grija mare.Eu zic sa te speli dupa act, si apoi sa reiei,. Stiu ca placerea e mare atunci dar...nah.

| garetbora a răspuns:

Pai nu stiu daca nu i se pune la somn, laughing da exista risc

| Pursuit a răspuns:

Riscul este cam de 50% ca este posibilitatea sa fi ramas niste urme de. materie prima si sa fi intrat dar totusi nu stiu cat ar trebui ca sa ramai insarcinata...