| WhatABeautifulDay a întrebat:

Daca incerc sa ma 'droghez' cu nucsoara, care vor fi efectele secundare imediate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
22 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un Martini cu o felie de Lime nu-i mai eficient?

| JackR a răspuns:

O sa mirosi apetisant!

| BuLaNNNeL a răspuns:

Te chinuie tare prostia, asa-i?

| WhatABeautifulDay explică (pentru BuLaNNNeL):

Te rog, explica-mi, cum asa?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Întrebarea ta idioata, reflectă gândirea ta idioata. De ce ai vrea sa te "droghezi", de unde pana unde nucsoara, în ce mod te "droghezi" cu nucsoara? De ce mai bine nu încerci sa-ti tai venele, de exemplu? Pe de-alungu laughing.

| WhatABeautifulDay explică (pentru BuLaNNNeL):

Este administrata pe cale orala si in cantitati mari nucsoara este toxica si produce halucinatii si o stare de euforie. Nu inteleg ce legatura au drogurile si suicidul, iti sugerez sa nu comentezi daca nu ai habar despre ce este vorba.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Păi eu ti-am sugerat suicidul ca sa nu te mai chinuie prostia... greu cu tine laughing

| WhatABeautifulDay explică (pentru BuLaNNNeL):

Ma chinuie prostia? Cum am spus, intoxicatia cu nucsoara (>3 grame) produce halucinatii si stari de euforie si in US si Indonezia este folosita ca drog, asadar intrebarea mea este foarte jutificata. Faci comentarii ca un cretin la adresa mea desi esti un neinformat.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Da, ma, viata mea. Dar DE CE ai face treaba asta? Ce om normal la cap ar face asta? Si cu nucsoara pe post de "drog"? Pe baza simplei intrebari "de ce" am dedus ca te chinuie prostia (bine, am fost rau, nu te chinuie prostia, nu esti prost/proasta, esti doar plictisit/a, ai citit si tu ce "efecte minune" are nucsoara si ce ti-ai zis: stai sa vezi ce-i ard pe ăștia acu', este? laughing. Imi cer scuze pentru "defăimarea" ta, as vrea sa te rog sa nu faci niciodata in viețișoara ta asa ceva sau mai rau sa încerci droguri reale sau ce alte tâmpenii iti mai trec prin cap la plictiseala. Bine? Ai grija de tine.

| Laura927 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Hahahaahaha buna asta Fidel Castro ar fi mandru de tine!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Laura927):

Cea mai adevărata replică pe 2018, se șșștieeee.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Ar trebui sa ingerezi peste 12-15 Kg de nucsoara pentru a avea efect halucinogen; mai bine iesi la pascut Amanita-Rubenses.winking

| WhatABeautifulDay explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu stiu de unde ai scos prostia asta, dar 15 kg este 30% din greutatea unei persoane normale, cateva grame sunt suficiente. Majoritatea amanitelor sunt greu de identificat asa ca nu mi-as incerca norocul cu ele.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

1. ai convingerea ca s-ar comercializa nucsoara, daca ar avea efecte halucinogene prin consumul in doze usor ingerabile? 2. gasesti chiar prin piete varianta comestibila de Amanita; totul este cum o prepari si ce adaugi in dulceata de Amanita. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasă prostiile laughing

| PumpkinDoll a răspuns:

Fumează niste legale

| Laura927 a răspuns:

Macar miroase frumos atunci cand incerci pentru ca de reusit nu imi pot explica cum ai putea face asa ceva

| BlueDark a răspuns:

Te vei transfoema intr-un nuc...

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

O să începi să te crezi Becali, sau, în cel mai rău caz, Dragnea.

| David_Irofte_1999 a răspuns:

Pai...o sa stranuti pana vezi unicorni

| David_Irofte_1999 a răspuns:

Deasemenea iti dau report

| WhatABeautifulDay explică (pentru David_Irofte_1999):

Argument? Nucsoara contine substante halucinogene deci nu este trolling si nu este ilegala.