| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca la 18 ani, tremur putin cand stau pe loc, atunci la batranete o sa-mi cada capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Călărețul fără cal.

| 1973191019982018 a răspuns:

Iti va trece daca vei urma un stil de viata sanatos.
Fara desfranare ca slabeste omul. Poti face sport mananca sanatos. Nu te ingrijora peste masura si cel mai important credinta in Dumnezeu te intareste mai mult decat orice.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu o sa-ti cada capul, o sa-ti plesneasca venele.
Bagi cafea si cola #faranumar?

| Carolina1972 a răspuns:

De la ce tremuri?laughing)))

| Swetlly122 a răspuns:

Trebuie sa te tăvălești in urzici ca sa nu mai ai romantism, adică să nu mai tremuri

| Catrice a răspuns:

Da și o sa poți să-ți lași capul acasă sa te uiți la TV în timp ce corpul merge la cumpărături și cu soția la plimbare.

| Jokers666 a răspuns:

Daca bei atat energizant cum sa nu tremuri si sincer la batranete o sa iti cada capul de jos si ala de sus o sa iti garantez eu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tremuri când iei afara din casa sau și în casă? Ar putea fi ceva neurologic sau din cauza anxietății, stres puternic. posibil sa fie tremur esențial moștenit genetic sau sa fie cauzat de hipertiroidism.eu îți recomand să te relaxezi și să te accepți așa cum ești că de acolo pleacă toate problemele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolina1972):

Nu înțeleg ce ți se pare de ras nici nu ști cât e de chinuitor mai târziu poate avea probleme grave daca nu tratează în timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man du te la doctor nu stă că cine știe ce ai și mai târziu vei vegreta că nu te-ai dus la timp îți va afecta serios viața nu e de glumit cu așa ceva.sa sperăm că nu e ceva grav, multă sănătate!

| Carolina1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea mi se pare amuzant, nu faptul ce i se intampla. Nu inteleg de ce raspunzi tu cand intrebarea nu iti suna tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolina1972):

Fiindcă ai spus de la ce tremuri laughing, na nu am știut, utilizatorul acesta ar trebui sa se mai maturizeze puțin cu așa ceva nu e de glumit.lui i se pare o gluma poate da in câțiva ani se poate transforma in coșmar.

| Carolina1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar explica-mi de la ce tremura? Adica nu inteleg, mie nu mi s-a intamplat, doar cand am emotii dar mai de graba si atunci transpir nu tremur. Who knows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolina1972):

Anxietate,stres puternic, infecție, hipertiroidism, tremur esențial.nu toate emoțiile au aceeași intensitate la altul poate fi mai redusă la altul mai strong. Poate suferă de anxietate sociala și i se întâmplă doar când iese afara. sunt multe cauze, boli tiroidiene, neurologice, psihologice, infecțioase.

| Carolina1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Thanks...

| JicaContra a răspuns:

Misca-ti kuru gras, delasator si lenes la doctor
poate faci atac cerebral si MORI!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cu tratament Man îți va dispărea tremurul.îți doresc multă sănătate