| doarunbaiatcurios a întrebat:

Daca la varsta de 14 ani, aproape 15, cand am penisul flasc gen, non erect, il am intre 4-5 cm aproximativ e ok, sau e ceva rau? Tin sa mentionez ca am observat chestia asta de doar 2 saptamani si nu toata ziua il am la fel, uneori ma trezesc flasc il am si cat jumate din total(adica cand il am erect).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste si se dezvolta in aceasta perioada de pubertate, din atata lucru nu ar trebui sa te stresezi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E ok.

| doctorandus a răspuns:

Erectia nu trebuie sa fie permanenta. Erectia permanenta e o problema de sanatate.

| Frank51 a răspuns:

Revino la 18 ani cu această întrebare.

| Caesarleurdeni a răspuns:

Ai o problemă de reacție la stimuli
Încearcă să vezi cum e sperma, daca e alba sau gri e bine

| gigite a răspuns (pentru Caesarleurdeni):

Balana -albastra e nasol!