| FlorinSandu15 a întrebat:

Salut, penisul este mult prea tare cand este erect, este foare tapan, nu este flexibil aproape deloc, el sta oarecum in sus, nu sta drept (la 90 grade cu corpul).
Nici daca il imping eu in jos sa stea drept nu prea sta si de asemenea cand il imping eu sa stea drept, nu il pot decalota, doar jumate (mentionez ca, cand sta in sus, cum sta el normal pot sa il decalotez si in stare flasca si erecta) Este normal? Voi putea intretine relatii sexuale, daca nu sta drept si nu se decaloteaza (cand il fac eu sa stea drept (nu am fimoza))?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bucură-te. Că asa trebuie sa fie. Cu timpul erectia va fi mai putin „dură".

| corbulalbrosu a răspuns:

De regula exact la fel se intampla in cazul majoritatii baietilor de varsta adolescentina. In momentul in care penisul intra in erectie maxima, este foarte intarit si penisul in stare erecta uneori este partial decalotat. Decalotarea completa a penisului intrat in erectie se obtine/realizeaza prin retragerea preputiului cu ajutorul degetelor, insa in momentul in care degetele nu mai mentin preputiul pe pozitia retrasa, preputiul revine singur la loc si reacopera glandul mai mult sau mai putin. Indiferent de pozitia in care sta penisul dupa intrarea sa in erectie, fiecare individ reuseste sa gaseasca/stabileasca care este pozitia care este cea mai satisfacatoare in timpul actului sexual. Probabil ca vizionarea urmatorul film educational iti va fi de folos :https://www.youtube.com/watch?v=8pEpH1JWyiQ
Multa sanatate!

| LPCTSTR a răspuns:

Este normal, nu mai plange si fi barbat, viata nu inseamna numai sex... asta daca n-o sa devina jobul tau.

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu-l provoca ca cine stie pe ce site ajunge

| mitzok a răspuns:

E ok