| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am spalat pe cap cu un sampon care expirase in ziua respectiva, era cam moale ca de obicei,, dupa ce-am vazut ca e expirat m-am spalat cu alt sampon de vreo 2 ori. Risc sa-mi cada parul? Astept raspunsuri argumentate,

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Da de unde nu-i nicio problema stai linistit.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Ioi nu o sa iti cada, nu se intampla nimic. Daca era expirat de cateva luni atunci probabil nu isi facea efectul, nu iti curata si ingrijea parul ca lumea, in rest... sa iti cada nu are de ce. Problema e ca te-ai samponat practic de 3 ori, deci ai indepartat probabil tot uleiul de pe scalp, asa ca e posibil sa ti se ingrase parul mai repede. Spala-te data viitoare normal si o sa fie totul ok.