| emmanuelle a întrebat:

Daca ma doare burta in jos spre uter, si imi curge un lichid galben pe chiloti dupa ce mi-a trecut menstruatia ce se intampla? e o durere asa ca de usturime...sa fi racit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala. Ceva serios, asa ca ar fi cazul sa ajungi la ginecolog cat mai repede pentru investigatii si tratament.

| EuSiCuMine a răspuns:

Daca te doare in josu burtii, ca in poza asta :

http://www.healthy.ro/images/article_pictures/back/ovare-durereint.jpg

(unde tine femeia mainile)

Inseamna ca ai racit la ovare si trebuie sa te duci neapatar la doctor, iar lichidu galben vine inaintea menstruatiei numai ca atunci cand esti racit curge inca un pic dupa ce se termina menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic, sa nu fi luat vreo boala venerica de la sexul cu vreun nespalat.ai mare grija. apa si sapunul sunt sfinte.