| emmanuelle a întrebat:

Ma doare burta in jos spre uter, si tot imi curge un lichi galben, dupa ce mi-a trecut menstruatia... ce se intampla? am racit la uter?

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Daca lichidul are o consistenta branzoasa sau spumoasa si un miros neplacut si intepator, du-te la un ginecolog pentru a fii sigura ca nu ai vreo infectie. in ceea ce priveste durerile, posibil sa fie vreo anexita. citeste aici: http://sarcina.pentrumamici.ro/......de-anexita
daca simptomele tale se regasesc in cele enumerate in articol. du-te la un ginecolog. e pentru sanatatea ta. succes.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da e posibil sa fii racit.incearca sa stai cu picioarele in apa calda sa iti treaca putin durerea apoi mergi la medic.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Racita*happy