| SexQueen a întrebat:

Daca ma duc la ginecolog, trebuie sa fiu neeaparat insotita de unul dintre parinti, sau poate merge si altcineva din familie sau iubitul? Persoana aceea, trebuie sa fie majora neeaparat? [ Tin sa precizez ca am 15 ani.]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

La 15 ani, ar trebui sa mergi insotita de mama ta.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa fii insotita de un parinte sau un tutore legal.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa mergi insotita de un parinte. Numai bine!