| Raulbucse2 a întrebat:

Dacă ma tund la 0 și ma rad in cap o sa se regenereze parul și o sa fie mai voluminos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parul este rezultatul unei informatii inscrisa in gena ta nu se inmulteste prin radere si nici nu se intareste.

| Mosotti a răspuns:

Nu, pentru ca faptul ca tunzi parul, nu are treaba cu radacina, deci daca nu umbli la sursa adica acolo de unde vina parul, degeaba.

| Frank51 a răspuns:

Îți crește păr de ștruț.

Răspuns utilizator avertizat
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu. E un mit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să aibă același volum.
Rasul în cap nu multiplică firele de păr când acestea încep din nou să crească.

Răspuns utilizator avertizat
| king5151 a răspuns:

Nu face prostia asta, la fel am crezut si eu cand m-am tuns chel vara trecuta.

| MateiStef a răspuns:

Nu face asta! Daca vrei parul mai scurt poti face o tunsoare fade in stilul lui Drake.