| MUREVERZI a întrebat:

Daca mananc shaorma, ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SuZuki98 a răspuns:

Nu neaparat sunt altii care mananca cat 10 si nu se ingrasa deloc mai ales de la shaorma nu doar in unele cazuri daca esti si gras sa zic asa

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca mananci zilnic shaorma risti sa te ingrasi, depinde si de organismul tau

| Cristianne a răspuns:

Și încă cum.

| C8PILUcool a răspuns:

Nu slabesti (arogant)

| bogdan1793 a răspuns:

Neahh...

| CiumacAndrei a răspuns:

Nu sa stii slabesti... Logic ca te ingrasi de la orice mancare de la fastfood te ingrasi geniule....Sau daca ai celulele de ardere mari nu se duce grasimea(nu te ingrasi daca ai celulele arzatoare eficiente)

| Alleksaandra a răspuns:

Nu,oaie. laughing Deloc. :*

| MUREVERZI explică (pentru Alleksaandra):

Who the hell are you? Ma faci "oaie"...

| FanShaormaCuDeTOATE a răspuns:

Atata timp cat faci miscare si nu mananci chiar des, nu. Acum depinde cata shaorma manancihee hee

| DariaArin a răspuns:

Daca mananci shaorma si nu faci sport, iti garantez 5 kile la 2 saptamaniwinking