| dip1dip a întrebat:

Daca mi-a intarziat ciclu vreo 4-5 zile dar nu am avut niciun contact sexual(niciodata) ar trebui sa-mi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu.

4 răspunsuri:
| stαcy a răspuns:

Nu, nu trebuie sa iti faci griji. Din cate stiu eu (si din propria-mi experienta), este normal ca, uneori, ciclul sa mai intarzie cu cateva zile.

| dip1dip explică (pentru stαcy):

Mersi

| stαcy a răspuns (pentru dip1dip):

Cu placere.
O zi frumoasa in continuare!