| Katalinkata0 a întrebat:

Dacă mi-am pus cercel recent sa fie o săptămâna și îmi pun alt cercel de argint acesta provoacă rana fiind cercel de argint?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe Petrica Cercel?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde ti ai pus cercel?

| Lukasssz a răspuns:

Nu!

| dinozaurulajutator a răspuns:

Nu,nu are treaba, dar te poti da cu o crema pentru vindecare