| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy big grin

Am cercel medicinal... vineri 12.02.2010 am o saptamana mai trebuie sa il tin sau pot sa imi pun cercel din argint?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Desigur. Dupa o saptamana cam asa poti sa-ti pui. O sa te dai mare cu el de ziua lui Valentin ala laughing Ai grija insa daca se lipise sau are coaja sa inmoi locul cu putin alcool medicinal.

| YoAnNa a răspuns:

Eu cred ca poti sa-ti pui cercel de argint... big grin

| YoAnNa a răspuns:

Un cercel medical se tine 2 saptamani... big grin

| rEEbok a răspuns:

Salut! pe unde gasesc si eu cercel medicinal? am intrebat la farmacii si au zis ca nu au... Daca dau gaura direct cu cercelul are ceva?thinking