| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu exista nici o metoda pentru mărirea penisului în afara de operatie nici pentru îngroșare nu exista vreo modalitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
57 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Exista operatie de ingrosare si marire parca cu 2, 3 cm, din ce stiu e singura modalitate restul sunt povesti eu acum vb din. punct de vedere științific

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Așa e da e riscant din cate am auzit riști să rămâi impotent și fără bani laughing

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Erectia nu este afectata de operatie si poate sensibilitatea penisului

| sierra1 a răspuns:

Las-o mai moale, cred că d-aici ți se trage:

" | Iluminatti2k20 a întrebat: Ce se întâmplă când bagi des cocaină ți se atrofiază creierul? Inebunesti?"

https://www.tpu.ro/......e-din-nas/

| Bruno92 a răspuns (pentru sierra1):

Ești o cretina care doar atât o duce cei 2 neuroni lipsa
Copil stricat daca nu ști să răspunzi mai bine abținere maimuță incaltata și needucata

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Si totusi ai baga cacao? Cam asa pari sa te exprimi.

Pentru intrebarea ta exista banda scotch

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

Și pentru creierul tau la fel. Daca nu ști să răspunzi la întrebare nu mai comenta idiotule

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Cum nu ti am raspuns? Scotch...

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

Ești prea prost sa fi jignit. Exprimarea nu e corectă am pus la rapezeala întrebarea și categoria da tu nu ai cei 7 ani de acasă trebuia să îți pui numele de utilizator sunt ca Viorica că asta nu te caracterizează

| Stefanuq a răspuns (pentru Bruno92):

Ai probleme?
Incepi sa injuri imediat...

| suntserios a răspuns (pentru Stefanuq):

Logic ca are probleme, nu vezi ca are puta mica...

| Bruno92 a răspuns (pentru Stefanuq):

In general nu îmi plac prostii iar aici sunt destui. după cum vezi m-am adresat frumos celor care au răspuns civilizat.

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

laughing) ce prost ești Man happy nu are rost sa te mai jignesc o zi buna sa ai happy

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

E vorba de grosime omule nu de lungime big grin vezi nu ești chiar așa de deștept precum pretinzi. happy

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Reformulez... ai probeme ca ai puta slaba.
e bine acum?

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

Ahahaha hy say puta slabă laughing))
Subțire era termenul corect având în vedere că e vorba de un penis happy
Sunt sigur daca tampita de Sierra nu dădea răspunsul ăla cretin nu dădeai nici tu la randul tau da na asta e efectul turmei, selecției naturale happy

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Daca tu nu raspundeai ca pe maidan nu iti recomandam decat scotch... doar nu crezi ca puteam sa iau in serios o astfel de intrebare nu?

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

Pai i-am răspuns sierrei fiindcă ca de obicei da răspunsuri de rahat și provocatoare.ce voiai să ii spun mersi mai vino și cu alte răspunsuri ironice happy
Pai astfel de întrebare se pare că o pun foarte multi e o problema reală cu care se confruntă multi nu e o întrebare troll că nu ști tu sa distingi asta e altceva.
Am greșit categoria da câți nu greșesc asta nu îți dă dreptul ție să mă ironizeziwinking
Daca vad un user prost nou imediat știu dacă trebuie sa îmi bat mintea sau nu de regula nu îi răspund da de la tine am pretenții care ești un user vechi și ai fost userul anului cutare și campionul zilei. Da am formulat greșit fiindcă m-am grăbit asta nu îți dă dreptul ție să mă jignești apoi sa nu te miri apoi de te te fac praf da am zis sa mai las de la mine e doar un site da cred că putem fi și politicosi.

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

You Say puta slabă nu te-ai exprimat corect. și cu toate astea nu te-am jignit

| anonimg a răspuns (pentru suntserios):

Am ras cu pofta la raspunsul care l-ai primit -acela cu "maimuta incaltata". laughing) Deci de-abia scriu aceste randuri. Mi-au dat si lacrimile.
Tu nu trebuie sa te superi ca ai primit un asa raspuns, pentru ca mai inainte i-ai dat si tu un raspuns care sa genereze un raspuns cu o "maimuta incatata". laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

Man sierrei i-am dat răspunsul cu maimuță incaltata nu lui laughing pentru el am avut alte cuvinte ca de pe revista happy

| anonimg a răspuns (pentru Bruno92):

Aaaaa... acum vazut. Am incurcat userii. laughing E vina mea.
Dar sierra1 nu este barbat?

| anonimg a răspuns (pentru suntserios):

Scuze ca ti-am scris tie; mi-a facut observatie ca am gresit userii Iluminatti2k20.

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

Nu este din răspunsurile ei reiese că este o biata fata care abia o terminat gimnaziala. e fata da una de pe alta planetă plina de frustrări. Instiga am văzut mulți useri are probleme

| anonimg a răspuns (pentru Bruno92):

Oricum, faza cu maimuta incaltata a fost tare rau de tot. Nu o sa o uit prea repede. happy
In locul lui sierra nu as lua-o ca pe o jignire. Trebuie totusi ca nici tu sa nu sari calul.

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

I-am dat ignore că primata are "mândria" ei de a răspunde mereu cu atacuri din întrebările utilizatorului care se ia.o cunosc de aceea am dat un astfel de feedback ar trebui sa se mai maturizeze primata aici nu e zoo e TPU laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

De la fostul prim-ministru al educației am preluato când s-a certat cu vloggerul Selly așa la făcut maimuță incaltata și needucata cam cum e Sierra

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

Eu cunosc toți utilizatorii știu care sunt ok și care sunt idioți

| anonimg a răspuns (pentru Bruno92):

Te rog eu sa deblochezi userul sierra.
Intr-o familie sunt buni toti, chiar daca nu ne plac anumite defecte ale unora. De altfel, nu sti cand vei primi un raspuns bun care poate sa vina chiar de la un user blocat.

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

Nu man e nebuna are pregătită artileria grea de abia așteaptă să atace laughing las-o acolo că sta bine. Tu nu ști ce a naibii e laughing daca își cere scuze ea personal o iert și o deblochez happy
Sunt sigur că nici ea nu și-ar dori acest lucru amândoi suntem cu cabina ne certăm până mâine laughing)

| anonimg a răspuns (pentru Bruno92):

Https://i.gifer.com/13Qe.gif
Chiar si asa, nu-i mai raspunde daca iti raspunde cu ironie; dar fara blocari.

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Prim-ministru al educatiei? Loool, inca te afecteaca puta mica?

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

Without brain uite aici
https://www.cancan.ro/......241238/amp

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

I-am trimis cerere daca accepta depinde de ea

| anonimg a răspuns (pentru Bruno92):

Super!?

| Bruno92 a răspuns (pentru anonimg):

Nu va accepta oricum cererea

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Ba băiatule... Te informezi din cancan. Loool.
Da inca nu te ai prins care e faza cu prim-ministrul educației nu? Hai ca te mai las...

| anonimg a răspuns (pentru suntserios):

Am găsit videoclipul cu "maimuța încălțată". happy
https://m.youtube.com/watch?v=cThyAEVTFsk
Fostul ministru al educației s-a dovedit a fi needucat.

| suntserios a răspuns (pentru anonimg):

Asa. Si?

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

E la fel ca tine needucat happy

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Ahh ok

| suntserios a răspuns (pentru Bruno92):

Tot nu te ai prins de diferența intre prim ministru si ministru nu?

| Bruno92 a răspuns (pentru suntserios):

M-am prins de mult laughing am vrut sa vad daca te prinzi tu. Ministru da nu prim ministru. De la el am preluat cu maimuță incaltata

| RAY a răspuns (pentru anonimg):

Scuze de spam

eu mereu am crezut ca esti fata

| Sofer a răspuns:

Cu penis pump îți mărești penisul.

| Bruno92 a răspuns (pentru Sofer):

Ești sigur 100% am folosit și renumita hidropompa bathmate și rezultate 0 darmite aia

| Donsavas a răspuns:

Exista transplant/înlocuire de penis. In rest, doar dacă ai probleme hormonale și le corectezi îți mai creste.

| Bruno92 a răspuns (pentru Donsavas):

Da că sa îți facă transplant mă gândesc că trebuie să ai anumite probleme medicale nu doar așa îți face transplant că vrei tu sa tio mărești pentru asta e faloplastia

| Donsavas a răspuns (pentru Bruno92):

Fiecare face ce vrea. Dacă ai bani faci și asta.

| Bruno92 a răspuns (pentru Donsavas):

Dar am înțeles că exista riscul sa ramai 50 % impotent dacă operația nu iese nu decurge bine

| Furnicuta000 a răspuns:

Exista o metoda la fel de eficienta ca operatia. Exista un dispozitiv care practic trage de el si poti vedea rezultate peste un timp. Gasesti articole pe net, in engleza ca in romana mai greu

https://www.medicalnewstoday.com/......les/323688

| Donsavas a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu este adevărat.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Donsavas):

Pai sunt multe articole despre dispozitivul asta.

| Bruno92 a răspuns (pentru Donsavas):

Cred că la extendere se referă laughing daca era așa toți bărbații erau staruri de filme...+18

| Donsavas a răspuns (pentru Furnicuta000):

O vrăjeala făcută sa vândă. Dispozitivul e bun doar in boala peyronie

| Swae a răspuns:

Lol