| MrFunky2 a întrebat:

Daca nu ma excit la maxim la un film porno înseamnă că devin Gay? Sau depinde de cat de mult am eu chef să mă uit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai postat la aceasta categorie esti sanatos. Poate nu ai chef intotdeauna sa te uiti la asa ceva. Filme por no sa stii ca sunt si cele cu gay. Fă o experienta. Uita-te la un film cu gay. Daca te exciti, e clara treaba.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Înseamnă că vizionarea lor a început să te cam plictisească. Poate, simți nevoia de o iubită reală, nu de imagini erotice/ scene virtuale.

| minrest a răspuns:

Dar de ce sa te te exciti asa de tare, ca doar nu e o femeie, sunt doar niste imagini? Tocmai astia care se ambaleaza dintr-o nimic toata pot deveni gay, nu cei ca tine. Adica daca vine un gay si le propune ceva gratis, nu se abtin, iar prin fenomenul de imprimare pot deveni gay.

| vocea a răspuns:

Nu are treaba una cu alta, doar daca te uiti la filme cu gay.

| ALGator a răspuns:

Excitatul se face cu altceva, nu cu filme. Așa că nu e un indiciu.

| NAT0 a răspuns:

Depinde de chef si categorie.laughing)

| OMEGALIN a răspuns:

Doar in cazul in care filmele din categoria respectiva te excita in timp ce restul nu reusesc. Daca nu, esti bine, stai linistit laughing
Si da, depinde mult si de cat chef ai sa te uiti, desi cheful poate sa apara si in timpul vizionarii.

| GlowingShadow a răspuns:

Eu zic sa-ti iei medicamentele prescrise asa cum trebuie. big grin