| IanSomerhalder a întrebat:

Daca nu manac timp de 9 zile slabesc?(cat?)Si nu spuneti k mor pentru ca ea cum rezista? http://www.modista.ro/......prezentari

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Ea este obisnuita cu regimul acela alimentar, organismul tau nu e obisnuit sa reziste 9 zile fara mancare. Daca vrei s ate apuci de dieta mai bine ai incepe dupa Craciun sa nu salivezi toata ziua.tongue

| LaChatte a răspuns:

Nu nu poti sa rezisti dacat o zi (cred) ea poate ca ia anumite pastile intelegi?
e posibil sa fie din cauza unor DROGURI care o fac sa reziste!