| IanSomerhalder a întrebat:

Daca nu manac timp de 9 zile slabesc?(cat?)Si nu spuneti k mor pentru ca ea cum rezista? http://www.modista.ro/monden/pretul-frumusetii-adriana-l ima-nu-mananca-nimic-cu-9-zile-inainte-de-prezentari

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Eu stiam asta ca reteta pentru. o cura de detoxifiere care este foarte sanatoasa pentru. ca in urma ei elimini toxinele din copr, dar si slabesti foarte mult ( in jur de 10 kg chiar) nu mananci nimic timp de 10 zile, doar bei apa plata, iar dimineata poti apa cu sare.

insa iti recomand cura de detoxifiere dupa sarbatorihee hee, caci atunci ai mai mare nevoietongue

| ghiCIne a răspuns:

Nu mori, dar efectele adestei diete se vor simti in timp, mai tarziu.
Consumam energie, dar de unde sa consumam daca nu mancam?
Domnisoara exagereaza cu dieta. In acel articol nu este precizata parerea unui nutritionist. Ea este atat de obsedata de silueta incat recurge la asa ceva.
Daca nu ti-e lene, sportul te va ajuta sa te mentii. Eu zic ca-i varianta cea mai buna.
Nu te lua dupa povesti, hai sa fim seriosi, ca nu tot ce zboara se mananca.tongue

| Takocska a răspuns:

Sorin nu vorbi prostii ca sigur o sa slabeasca ca nu mananca deloc numa bea cum dracu sa nu slabeasca. Aia e un alt factor ca o sa ii fie foarte rau si o sa fie slabit si la putere referind. Nu deageaba spun doctorii ca fara supraveghere doctoriala sa nu faceti asa ceva numa maxim 3 zile. Ca dupa 18 ore ce nu ai mancat deloc simtul fomii disparehappy. deci mai bine nu incerca daca nu vrei sa te lesini pe stradahappy.

| Niros19 a răspuns:

Nu nu slabesti poti sa nu mannci si 20 de zile daca nu faci si ceva miscare trebuie si asta sa nu mananci mult da dar in noua zile ti-ai slabi singur sistemul imunitar parerea mea este sa nu o faci

| NyanCat a răspuns:

Nu vei rezista happy ( Nu spun ca vei muri, dar n-o sa mai rezisti foametei ) Si o sa tise micsoreze prea tare stomacul big grin (Adica o sa slabesti, dar o sa te doara stomacul big grin, si cel mai probabil, nu vei mai putea manca de durere happy ) :d