| IanSomerhalder a întrebat:

Daca nu manac timp de 9 zile slabesc?(cat?)Si nu spuneti k mor pentru ca ea cum rezista? http://www.modista.ro/monden/pretul-frumusetii-adriana-l ima-nu-mananca-nimic-cu-9-zile-inainte-de-prezentari

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anaxor96 a răspuns:

Nu mori daca nu manci 9 zile, mori dupa vreo 90 de zile! Daca nu manci 9 zile e foarte probabil sa te simti cat se poate de nasol:ai putea sa lesini, sa vii cu capu de ceva si sa nu fie nevoie sa astepti 90 de zile ca sa mori. Dupa o singura zi fara mancare incepe sa te doara capu,sa se invarta camera cu tine, si nu fii in stare sa te ridici din pat, practic te reduci la o stare vegetala.Ai putea sa slabesti rapid nu mai mancand seara,sau reducand portiile,mancand mai multe legume si fructe,si lasand deoparte ciocolata,snacksurile,coco-cola, shaorma, hamburgerule si cartofii prajiti.Trebe sa realizezi faptul ca cu siguranta nu te-ai ingrasat in 9 zile asa ca nu poti sa slabesti in 9 zile! Data viitoare fii mai atenta la ce manci si nu o sa fie nevoie sa faci foamete!winking

1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Si ai timp sa crezi ce declara ea?