| anonim_4396 a întrebat:

Daca te-ai nascut cu bronsita asmatica, exista riscul ca si copii tai sa te mosteneasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Da. Bunica mea a avut, mama are si eu am facut la varsta de 30 de ani. Fiica mea a avut in copilarie... acum s-a vindecat. Noi doua am facut tratament homeopat. Genetic se poate ca suntem predispuse... mai intervin si factorii de mediu sau imbolnavirile repetate.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da.