| elena_5298 a întrebat:

Credeti ca este posibil ca unul din copii lui MICHAEL JACKSON sa i mosteneasca talentul?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Instinkt a răspuns:

Totu-i in gene deci da se poate din cate stiu eu cel mic deja canta

| missUsweety a răspuns:

Cea mai desteapta intrebare pe care am vazut-o in ultimele 2 saptamani

si da eu ma'si bucura sa avem un al 2lea michael sau 2 sau 3 ca s-ar putea ca tosti sa ii urmeze talentul

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da! Ar fi foarte bine! Mai ales ca asa talent ce a avut Michael nu se prea gaseste asa usor! Ar fi foarte bine! R. I. P. M. J. Plz fundita puppy dog eyes

| DoRu a răspuns:

Da. Se poate!

| Coco_3708 a răspuns:

Eu una cred ca da... dupa mine talentul poate fi ereditar. Am intalnit multe cazuri... Mas bucura ca un copil de a lui Michael sa il mosteneasca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da...
...pai,daca Michael e tatal ar trebui ca o fica sau un fiu al lui sa mosteneasca talentul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Eu Sunt fan MJ. Dar ca ar avea sau nu, se pare ca ei nu vor sa facă ceea ce a făcut Tatal lor.Prince vrea sa fie regizor si producător de filme iar Paris vrea sa fie actrita. Iar de muzicieni Prince de exemplu a zis ca nu vrea sa fie. Iar de Blanket se poate.Stiu ca danseaza foarte bine si ca mai si canta, d.ar el nu a spus Ce vrea sa fie, dar am auzit ceva de dansator.

| IubesteEa a răspuns:

Oooo da lol se spune ca fiica lui paris de 14 ani are voce la fel si celalalt baiat mai mic...:s funda?

| elena_5298 explică:

Da normal.

| Lilly_4562 a răspuns:

Eu cred ca nu... profu' nostru de biologie a spus ca daca cineva e
"geniu"(talentat) in ceva...doar peste vreo 3 gneratii (de stranepoti ) poate sa-i mosteneasca talentul.