| mgtow a întrebat:

Daca te dai cu parfum si te ustura nasul inseamna ca esti alergic la asa ceva? Care e diferenta dintre spray si parfum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andrei88u a răspuns:

Nu esti neaparat alergic doar te irita alcoolul sau alte componente ale parfumului. Parfumul este mai concentrat si nu este imbuteliat sub presiune ca spray urilewinking

2 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Da! Daca atunci cand te dai cu el te ustura inseamna ca da. Diserenta intre parfum si spray e ca parfumul miroase mai tare si tine mai mult... spray-ul e asa mai usor, ma fresh si nu dureaza asa de mult ca parfumul.

| karlaa a răspuns:

Nu probabil ca e prea tare si ai nasul sensibil sau poate ai polipi si asa patesti la mirosuri mai tari la alergii de obicei te mananca nasul si stranuti