| mgtow a întrebat:

Pe unde e mai bine sa ma dau cu spray sub tricou sau peste el? Daca imi dau pe gat ma cam ustura nasul de la miros si de aia mai jos nu il prea simt asa puternic. Astept pareri. Ma refer la spray normal ca dezodorantul stiu cum se foloseste.

3 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Gât (zona vaselor de sânge, sub urechi) şi încheieturile mâinilor.

| blackcat99 a răspuns:

Eu iti recomand sa-l folosesti direct pe hanie, pentru ca eu de la un spray foarte bun si scump am facut pe gat niste bubite mici, parca aveam smirghel pe gat... sad

| SergiuM a răspuns:

Eu iti recomand sa te dai pe sub tricou pentru ca peste ti se pateaza,stai linistit ca nu patesti nimic.
Eu ma dau asa cum am zis si e mai eficient,mai ales daca transpiri, nu mirosi dar daca iti dai numai peste haine cam simti mirosu' in interval de o ora-doua.
Si cu usturimea aia nu te stresa, normall ca ustura ca e cu alcol dar nu tine numa 5-10 minute si dupa aia nu mai ai nimic,iar dupa un timp daca folosesti acelasi spray o sa te obisnuiesi si nu o sa mai usture de loc,bubite nu apar numa daca esti alergic.
Stai linistit ca e mai eficient sa te dai pe sub tricou, direct pe piele, si sub bratwinking