| king5151 a întrebat:

Am dat cu spray paralizant de test da am plecat repedelaughing) ma ustura putin nasul ce pot sa fac?laughing)

6 răspunsuri:
| melanya a răspuns:

Spala-te bine pe față cu apa rece.

| king5151 explică (pentru melanya):

Mersi, nu mai am nimic

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ti-ai dat tie si apoi tot tu ai plecat repede? Sau ai dat intr-un magazin?
Si cum a fost experienta? big grin

| king5151 explică (pentru DoarBogdan):

Am dat afara putin, dar am mai stat putin n-am plecat repede, si a inceput sa ma usture pe nas

| DoarBogdan a răspuns (pentru king5151):

Deci asa se simte laughing

| king5151 explică (pentru DoarBogdan):

Nu am stat fix in locul unde am dat, ca ma usturau si ochii si totlaughing) m-am dat la vreo 5 metri in spate, dar tot simteai